Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

Sürdürülebilirliği esas alarak sizin için çalışıyoruz

Proses Belirleme & Saha Keşif

01

Proses Belirleme & Saha Keşif

Müşterilerimizin proses beklentisini daha iyi anlamak ve farklı bakış açısıyla çözüm üretmek üzere yerinde inceleme ve keşiflerde bulunuyoruz.

Proses ve bu prosese uygun ekipman, nicelik ölçümlerini üretim ve güvenliğe en uygun senaryolar ile müşterilerimizle paylaşarak sonuç odaklı, net çözümler sunuyoruz.

02

Proje Oluşturma

Uzun yıllar birçok konuda çözümler üretmiş tecrübeli bir şifket olarak, saha keşfinde edindiğimiz bilgiler doğrultusunda proje oluşturmaya başlıyoruz. Projemizin çeşitli adımlarında çalışmalarımıza müşterilerimizi de dahil ederek seyreden projenin içine müdahil olmalarını ve böylelikle en doğru sonuca ilk denemede ulaşmayı hedefliyoruz.

Bu sayede müşterilerimiz nihai noktada bir sürprizle karşılaşmak yerine çeşitli aşamalarda gerektiğinde projeye yön vererek beklentilerinin karşılığını en iyi şekilde alabilmektedirler.

03

İmalat

Talepleriniz doğrultusunda senaryosu belirlenen sistemlerin 3D modellemeleri yapılarak gerçeği ile uyumlu imalata hazır tasarımlarını yapıyoruz. Her ayrıntısı özenle tasarlanmış makine ve sistemlerimiz, konusunda uzman ekibimiz tarafından özenle takip edilerek imal ediliyor. Bu imalat süreci içerisinde müşterilerimiz ile iç içe olası revizyon işlemlerini çok kolay gerçekleştirebilmekteyiz.

04

Montaj & Devreye Alma

İmalatı bitmiş makine ve sistemlerimiz sahanızda tüm yönetmelik ve iş güvenliği kurallarına riayet edilerek montaj edilip devreye alıyoruz. Devreye alım esnasında prosese dahil olan makine veya sistemin uyumluluğu test edilip gereken ek ayarları yapıyoruz.

05

Kullanıcı Eğitimi

Makine ve sistemlerimiz devreye alındıktan sonra, artık üretiminize hizmet etmeye hazır. Ancak makine veya sistemi idare edecek personel veya personellerin eğitilmesi kesinlikle şarttır. Bu noktada detaylı hazırlanmış kullanım kılavuzlarımız ile personelinize üretim esnasında gereken eğitimleri vermekte ve tam hakimiyet sağlanmasını hedeflemekteyiz.

06

Periyodik Kontrol & Bakım Hizmetleri

Tüm makine ekipmanların doğru ve hatasız işlemesi için önleyici bakımlarının ve periyodik kontrollerinin yapılması şarttır. Bu noktada sizlerle koordineli bir şekilde bakımları planlıyor ve arıza durumlarında anında müdahale ediyoruz. 7/24 telefon desteğimizle dilerseniz bakım ekibinize uzaktan yardım ediyor ve teknik destek sağlıyoruz.

07

Danışmanlık

Özellikle ilk kurulum, lay out uygunlukları, seri imalat izleme metrikleri konularında tecrübe aktarımı yapılmaktadır. Ayrıca yalın dönüşüm metodları ile alakalı eğitimler ve uygulama takipleri firmamız tecrübeli akibi tarafından sağlanmaktadir.

Gelin projelerinizi birlikte hayata geçirelim

ATK Industry
15 yılı aşan üretim yönetimi ve otomasyon geliştirme tecrübemizi ileri teknoloji uygulamalarla üretimin geleceğini tasarlamak için kullanıyoruz.

Adres

9993 W north Avenue #240 Wauwatosa / Wisconsin 53226 USA

E-Posta

info@atkindustry.com
© 2023 ATK Endüstri. Tüm hakları saklıdır.
karton.works
© 2023 ATK Endüstri. Tüm hakları saklıdır.
karton.works