Kurumsal

ATK Endüstri
HAKKIMIZDA

ATK Endüstri

Firmamız ATK Grup şirketleri bünyesinde otomotiv, beyaz eşya, ısıtma soğutma sektör uygulamaları konularında niş projeler geliştirmek ve müşterilerine terzi işi çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Beyaz eşya ve otomotiv sektöründe 15 yılı aşkın üretim yönetimi ve otomasyon uygulamaları alanında sektörün öncü kuruluşlarında elde edilmiş tecrübeleri, ileri teknoloji uygulmaları ile birleştirmek gayesindeyiz.

ATK Endüstri Şirketi, özellikle yurt dışı bağımlılığını azaltmak ve beklentileri çok iyi anlayıp, mühendislik uygulmalarını anahtar teslim çözümler ile sunabilen bir firma olarak yolculuğuna devam etmektedir. 

Misyonumuz

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın yaşamlarında kalıcı değerler yaratmak... İnovasyon, kalite ve memnuniyeti temel alan bir iş programı dahilinde uluslararası normlarda katma değerli teknolojik ürünler üretmektir. 

Vizyonumuz

Hizmet sağladığı müşteri ve iş ortakları için vazgeçilmez olmak. Sunduğu ürün ve teknolojik hizmetleri konusunda pazarda lider olmak. Yarattığı değerler bakımımndan yurt dışı pazarında tanınır bir marka olmaktır. 

Gelin projelerinizi birlikte hayata geçirelim

ATK Industry
15 yılı aşan üretim yönetimi ve otomasyon geliştirme tecrübemizi ileri teknoloji uygulamalarla üretimin geleceğini tasarlamak için kullanıyoruz.

Adres

Mansuroğlu Mah. 283/1 Sk. No:2 K:5 D:601 Bayraklı, İzmir

Telefon

+90 (232) 469 83 83
+90 (232) 285 15 14

E-Posta

info@atkindustry.com
© 2023 ATK Endüstri. Tüm hakları saklıdır.
karton.works
© 2023 ATK Endüstri. Tüm hakları saklıdır.
karton.works